E-TİCARETTE YAPAY ZEKA ÇÖZÜMLERİ

Kişiye özel kampanyalarla satışlarınızı ve müşteri memnuniyetini arttırın!

Yapay Zeka ile İşinizi Büyütün
Müşteri Özelinde Akıllı Fiyatlama
Kampanya Tasarımı ve Uygulama
Kampanya Başarı Ölçümleme
Akıllı Kampanya Öneri Sistemi
Tüketim Tahmin Modeli
Müşteri Kazanım ve Kayıp Tahmin Modeli
Müşteri Potansiyel Modeli
Müşteri Segmentasyonu
Kişiselleştirilmiş Banner Yönetimi
Kişiselleştirilmiş Anket Yönetimi
Kişiye Özel Dijital Insert
Akıllı Raporlamalar
Evatro AI E-Ticaret
E-ticarette Kişiselleştirme; EVATRO AI çevrimiçi alışveriş yapanlar için kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

E-ticaret siteleri, ziyaretçilerin daha önceki davranışlarından, alışverişlerinden ve demografik bilgilerinden yola çıkıp kullanıcının alışveriş deneyimini iyileştirerek kişiye özel hale getirilir. Bununla birlikte kampanyalar ve ürün önerileri kullanıcıya göre değiştirilerek daha verimli ve tekrarlanması muhtemel satışlar gerçekleştirilir.

Yapay Zeka ve makine öğrenimi teknolojilerindeki ilerlemeler sayesinde Evatro’nun geliştirdiği akıllı çözümler, kişiye özel pazarlama kampanyaları oluşturmayı mümkün kılar ve işletmelerin müşterilerini analiz ederek kategorilere ayırıp özel pazarlama kampanyaları sunmalarını sağlar.

Evatro tarafından geliştirilen yapay zekâ tabanlı pazarlama otomasyonları müşterilerin davranışları hakkında bilgi toplanmasına yardımcı olarak yenilikçi ve ikna edici reklamlar oluşturulmasında, daha verimli dijital kampanya ve promosyonlar sunulmasında işletmelere yol gösterir. Evatro yapay zekâ çözümü sayesinde müşteri davranışları, zevkleri, incelemeleri, satın alma tarihleri ve demografik bilgiler izlenebilir. Müşteriler eğilimlerine göre gruplanır ve böylece daha uygun içeriklerle karşılaşırlar. Yapay zekâ kullanarak potansiyel alıcılar hedeflenir, en iyi ekran içerikleri ve görsel tasarımları belirlenir. İşletmeler her ziyaretin akıllı aramalar yoluyla spesifik olmasını sağlayarak müşterilerin neye ihtiyacı olduğunu otomatik olarak tahmin edip tanıyabilir. Böylece müşterilere daha tatmin edici sonuçlar sunularak markaya olan bağlılık arttırılmış olur. Yapay zekâ ile farklı kanallarda yeni öğeler sunmaktan satışları koordine etmeye, sadık müşterilere indirimler uygulamaya, yüksek riskli işlemleri tanımaya kadar pek çok şeyi otomatikleştirmek mümkündür.

Evatro AI
4 kıtadaki müşterilerimiz için sunduğumuz AI çözümlerimiz kullanıcılara değer üretmeye devam ediyor

Makine Öğrenmesi

Geçmiş verileriniz gelecek iş modelinizi şekillendirsin. Müşteri davranışlarını önceden tahmin edin, işinizi kolayca büyütün.

Derin Öğrenme

En ileri Görsel Tanıma Teknolojileri ile raflardaki ürün yerleşimi ve kategorizasyonlarınızı optimize edin.

Veri Mühendisliği

Yeni müşteri kazanımlarınızı hızlandırmak, mevcut müşteri sadakatini artırmak için Veri Biliminden faydalanın.