MOBİL SAHA SATIŞ OTOMASYONU

Detaylı Bilgi Al

SATIŞ EKİBİ OTOMASYONU (SFA)

Tüm saha aktivitelerinizi tek bir sistem üzerinden planlayın, uygulayın ve kontrol edin.

Evatro’nun saha ekip yönetimi için, saha operasyonlarınızı uçtan uca kontrol altına alarak geliştirdiği FieldBest saha satış otomasyonu ile planlarınızı, ziyaretlerinizi ve iş aktivitelerinizi tek bir noktadan yönetebilirsiniz. İşinizi büyütürken müşteri memnuniyetini de arttırmanıza yardımcı olur. Tek bir noktadan izlenebilen saha aktivitelerini, kolay ziyaret planlama özelliğini, offline/online kesintisiz çalışma güvencesini sunarak, satış ve servis aktivitelerinin en verimli şekilde tamamlanmasını sağlar.

Güçlü teknolojik altyapıya sahip FieldBest, bulutta çalışır. Aynı zamanda yerel ve çevrimdışı mod desteğine sahiptir. Kesintisiz çalışan entegre bir sistem ile güvenilir ve kolay iş akışı oluşturarak rekabet avantajı yaratır.

SATIŞ EKİBİNİZİN PERFORMANSINI ARTIRIN

Satış ekibi yönetimi için özel olarak kurgulanan FieldBest saha satış yönetimi modülü ile satış ekibinizin performansını ve başarısını hızlı ve kolay bir şekilde analiz etmenize ve etkili tahminlerle stratejinizi şekillendirmenize yardımcı olur. İşletme ve satış hedeflerine doğru adımlarla ulaşılmasını sağlayan FieldBest, ekibinize yönelik kota analizi yapılmasına ve mobil performans gösterge tablolarının görüntülenmesine olanak tanır. FieldBest kota analizi özelliği; esnek raporlar ve bir bölgeye veya tek bir satış görevlisine ait ayrıntılı olarak sunulan mobil tablolar ile satış hedeflerinize sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

SAHADAKİ TÜM İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYIN

Saha ekibiyle her zaman iletişim halinde kalarak iş atamalarının yapılmasını ve GPRS üzerinden takip gerçekleştirilmesini sağlar. FieldBest saha ekip yönetim yazılımı; harita üzerinden yol tarifi alma, fotoğraf çekme, kişiye özel notlar ekleme, sipariş ve servis formu oluşturma, elektronik imza özelliği ve sistem içi mesajlaşma imkanlarıyla sahadaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılar ve sistem otomasyonu sağlar.

KESİNTİSİZ ANLIK TAKİP

Sisteme entegre mobil uygulama ile saha satış ekiplerinizin lokasyonlarının ve aktivitelerinin anlık olarak takip edilmesine, tüm satışların hızlı bir şekilde raporlanmasına ve yapılan aktivitelerin satışa etkisini anlık bir şekilde gözlemlenebilmesine olanak tanır.

SAHADAN VERİ TOPLAMA

FieldBest Saha Ekip Yönetim Uygulaması; kodlamaya ihtiyaç duymadan oluşturulabilecek ihtiyaca özel formlar ile sahadan hızlı ve pratik bir şekilde veri toplayabilmenize, ekip üyeleriyle paylaşabilmenize ve raporlar alabilmenize imkan tanır.

OYUNLAŞTIRMA İLE EKİBİNİZİ MOTİVE EDİN

Raporlama ve performans takibini sistem üzerinden yapmanızı sağlayan FieldBest, her bir çalışanın performansını değerlendirirken oyunlaştırma özelliği ile günlük görevleri rekabete dönüştürüp verimliliği artırmayı hedefler.

STRATEJİK KARARLARI ETKİN BİR ŞEKİLDE ALIN

Satış ekibinin ve sahanın tüm performansının izlenmesine ve yönetilmesine olanak sağlayan FieldBest, bulut tabanlı sistemi ve kesintisiz çalışma prensibi ile sahadan gelen verileri anlık ve güvenilir bir şekilde takip ederek hızlı karar almaya olanak tanırken, saha satış yönetimi sayesinde işletmeleri rekabette bir adım öne çıkarır.

PERAKENDE OPERASYON YÖNETİMİ

FieldBest perakende yönetim sistemi; mağaza içi mükemmellik, veri toplama, stok, fiyat, raf payı görüntüleme ve satış ekibi izleme gibi özellikleriyle tüm perakende aktivitelerinin tamamıyla kontrol edilmesini sağlar.

Tek bir platformdan tüm rekabetin takip edilmesine olanak tanıyan FieldBest Saha Operasyon Yönetimi Sistemi, anında promosyonların uygulanmasını ve dijital satış materyallerinin görüntülenmesini (videolar, kataloglar vb.) destekler. Perakende operasyon yönetimindeki ihtiyaçların tümü için tasarlanmış mobil formlar aracılığıyla da müşteriden ve sahadan her türlü veriyi toplamanıza yardımcı olur ve saha operasyon takibi sağlar. Saha ekiplerinin etkinliğini artırmak için ise rota kapsamını tanımlayarak ekiplerin rotalarını oluşturulması ve anlık takip gerçekleştirilmesini sağlar.

FieldBest Saha Operasyon Takibi uygulaması, perakende süreçlerindeki ürün dağıtımını gösterge tabloları aracılığıyla kontrol ederek satın alma davranışına göre ekibinize sipariş önermenize yardımcı olur. Yakındaki müşterilerin görüntülenmesini ve yeni potansiyel müşteriler oluşturulmasını kolaylaştırır. Dağıtım listeleri ile doğru müşteriye doğru ürün karışımını sunar ve işletmelerin operasyon etkinliğini artıracak daha pek çok özelliğini birlikte kullanma imkanı ile verimliliğin ve satışların artırılmasına katkıda bulunur.

Kesintisiz çalışan eşsiz sistemi sayesinde verimsiz ziyaretlerin nedenlerini doğru bir şekilde analiz eder, müşteri memnuniyetini artırır, daha çok müşteri kazanılmasını sağlar ve performans analizleri oluşturarak stratejik hedefler ile rekabet avantajı elde edilmesini hedefler.

MERCH EKİP YÖNETİMİ

Evatro yapay zeka tabanlı görüntü tanıma platformu, perakende pazarının sorunlarını çözmeye odaklanan en performanslı ve sofistike görüntü tanıma teknolojileri etrafında oluşturulmuştur. Perakendeci ve tedarikçi şirketler için çığır açan bilgisayarla görme çözümlerini yönetir. Sahadaki perakende denetimlerinin, satış operasyonlarının yürütülmesi ve izlenmesi için kapsamlı bir çözüm seti ile çeşitli kanallardan gelen her türlü perakende raf görüntüsü otomatik olarak işler ve hızlı bir şekilde işletme yöneticilerinin aksiyon almalarını sağlar.

Veri toplama, stok, fiyat, raf payı gibi sahadaki tüm verilere hakim olmanız için geliştirilen FieldBest Merch Ekip Yönetimi Modülü; saha hakimiyeti ile operasyonel mükemmellik, anlık veri akışı takibi ile stratejik ve doğru karar alma, mobil uygulama ile mobil ekip verimliliğinde artış ve maliyet tasarrufu sağlar, iş takip sistemi oluşturur.

Merch Ekip Yönetim Modülü; GPS takibi, fotoğraf ve planogram izleme, bilgilendirme servisi, web üzerinden veri girişi, ziyaret planlama, görev/iş emri atama, mağaza içi aktivite yönetimi, mobil ekrandan anlık takip ve rota kontrolü yapma, toplanan verilerin kontrolünü gerçekleştirme, müşteri özelinde not alma özellikleri ile merch ekip yönetimini kolayca gerçekleştirmenize imkan sağlayan sistemi ile sahadan bilgi akışını doğru bir şekilde gerçekleştirerek süreç yönetiminin başarıyla hedefe ulaşmasını sağlar.

Yapay Zeka Destekli İş Takip Yazılımı, ihtiyaca yönelik form oluşturma ve istenilen formatta veri toplama imkanı sağlamanın yanı sıra tercihe göre seçilen verilerle rapor oluşturulmasına da olanak tanır.

İşletmelerin ve ekiplerin yapısına uygun olarak organizasyona özgü yöntemlerle çalışmanıza olanak sağlayan FieldBest Merch Ekip Yönetimi Modülü; raf kontrol ve rakip analizlerini doğru bir şekilde gerçekleştirerek süreçlerdeki verimliliğinizi artırır.

Merch Ekip Modülü; rafların daha verimli kullanımını, stok dışı ürünlerin azaltılmasını, rekabet avantajını yakalamak için ürünlerin doğru yerde konumlandırılmasını ve satışlarınızın artmasını sağlar. Ayrıca, belirlenen yerleşim koşul ve standartlarını mağaza bazlı görüntüleyerek, mevcut ve standart arasındaki farkı anlık ve hızlı bir şekilde raporlar.

Online ve offline çalışma imkanı sunan mobil – web entegre sistemi ile internet erişimi olmayan mobil ekiplere form doldurma imkanı sunar. Ekibin sahada geçirdiği süreyi ve tüm aktiviteleri kaydeder. Anlık mesajlaşma , duyuru ve dosya paylaşımı özellikleri sayesinde kesintisiz iç iletişim ve güçlü ekip bağı geliştirir.

Merch ekipleri için FieldBest Merch Ekip Yönetimi platformu, tüketici davranışlarını gözlemleyerek anlamlı verileri kaydetme, sahada fotoğraf çekme, özel form ve raporlar hazırlayarak merkez yöneticilerine anlık veri akışı sağlama fonksiyonlarıyla operasyonlarınızı mükemmel hale getirir.

İş listelerinin hazırlanması, iş emirlerinin oluşturulması, hedeflerin ve notların merch ekibiyle paylaşılması imkanı sunan FieldBest İş Takip Programı, günlük rotaları planlayıp oluşturma, navigasyon özellikleri ile lokasyonları kolayca bulma ve rotaya yakın müşterileri görme imkanları ile efektif bir plan oluşturulmasını sağlar. Ziyaretler sırasında, analizler ve raporlarda kritik noktalar olan müşteri bilgileri, geçmiş ziyaretlerin dökümü, mağaza bazlı detaylı veriler ve ilgili notlarınızla kaydedilmesini ve ekiple paylaşılmasını destekler.

SAHADA TAHSİLAT

FieldBest, Sahada Tahsilat imkanı ile müşteri ziyaretleriniz sırasında hızlıca tahsilat almanızı sağlar. Online Tahsilat Sistemi ile ödemeleriniz için beklemek zorunda kalmadan, iş tamamlanır tamamlanmaz bakiye tahsilatı imkanı sunar.  Tahsilat; nakit, çek, fiziki POS üzerinden olabileceği gibi, sanal POS üzerinden kredi kartı ile de alınabilir.

Kısa zamanda doğrudan tahsilat almayı sağlayan FieldBest, hazır bir sanal POS altyapısı sunar. Aynı zamanda tahsilat otomasyonu, organizasyon ihtiyaçlarına bağlı olarak bireysel sanal POS kullanımına imkan verecek şekilde özelleştirilebilir.

SAHA DENETİM

FieldBest Saha Denetim modülü, işletmeler için gerçek zamanlı iş öngörüleri, kesintisiz anlık izleme ve gelişmiş iş birliği ile saha yönetiminin efektif bir şekilde ilerlemesini hedefler.

Saha verilerinin tek bir platform üzerinden izlenmesini ve analiz edilmesini sağlayan FieldBest Saha Operasyon Yönetimi Uygulaması, yönetsel kararların doğru bir şekilde alınmasını destekleyerek işletme hedeflerine daha hızlı ulaşılmasını sağlar.

Hem saha ekibi yöneticileri hem de saha ekipleri için denetim imkanı sunar. Saha ekibinin günlük aktivitelerini planlayarak ve görevleri doğru saha ekibine atayarak ziyaret planlarının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini kolaylaştırırken saha denetim raporu sunar. Organizasyon yapısına özel mobil formlar tasarlama imkanı ile hızlı bir şekilde oluşturulan özel formların saha ekipleriyle paylaşılmasına ve operasyonlar için gerekli olan tüm verinin sahadan toplanmasına imkan tanır. Tüm saha ekibinin planlanan görevleri sonuçlandırdığından emin olmak için gerçek zamanlı aktivite sonuçlarının izlenmesini sağlar. Tüm denetim verilerinin kolayca izlenmesi ve tek bir platform üzerinden tüm raporlara ulaşılması ile süreçlerinizi maksimum düzeyde iyileştirir.

Saha Denetim modülü ile saha ekiplerinin müşterilere ait tüm geçmiş kayıtlara ulaşması imkanını sunar. Bu sayede uzmanlığın ve müşteri üzerindeki yetkinliğin artırılarak, müşteri memnuniyetinin garanti edilmesini sağlar. Mobil ekiplerin, planlanan ziyaretlerini sisteme entegre mobil uygulama üzerinden görmesine imkan tanıyan FieldBest,  saha ekiplerinin mobil uygulama üzerinden yeni plan ekleme ve mevcut planda güncelleme yapmasına da olanak tanır.

SAHADAN VERİ TOPLAMA VE RAPORLAMA

Üzerinde kodlamaya ihtiyaç duymadan oluşturabileceğiniz ihtiyaca özel formlar ile hızlı ve pratik bir şekilde sahadan  veri toplamak, ekip üyeleriyle paylaşmak ve raporlar almak mümkün.

FieldBest, online ya da offline şekilde sahadan veri toplama işleminin kesintisiz devam etmesine olanak tanır. Saha ekibiyle her zaman iletişim halinde kalarak iş atamalarının yapılmasını ve GPS üzerinden takip gerçekleştirilmesini sağlar. Harita üzerinden yol tarifi alma, fotoğraf çekme, kişiye özel notlar ekleme, sipariş ve servis formu oluşturma, elektronik imza özelliği ve sistem içi mesajlaşma imkanlarıyla sahadaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılar ve sistem otomasyonu sağlar.

Raporlama modülünde ise sahadan akan tüm verileri tek bir platformda toplayarak anlık analizler yapmanıza yardımcı olur. En doğru iş kararlarını, sahadan gelen gerçek veriler ile anlamlı bilgiye dönüştürerek verebilirsiniz. Ayrıca toplanan veriler ile oluşturduğunuz raporları iş birimleriyle de paylaşabilirsiniz.

SAHA CRM / FIRSAT YÖNETİMİ

Fırsatların mümkün olduğunca kolay satışa dönüştüğünden emin olmak için satış kanalınızı görsel olarak yönetme imkanı sunan FieldBest’ın sezgisel fırsat yönetimi platformu, eğilimleri ve fırsat noktalarını belirlemeniz, verimliliği arttırmanız ve maliyetleri doğru yaklaşımla azaltabilmeniz için kolaylık sağlayan bir CRM sistemidir.

Sürekli satış bilgilerini paylaşarak, fırsatları aşamalarına göre takip ederek ve fırsat ile ilişkili etkileşimleri optimize ederek en önemli fırsatlara odaklanmanıza, gerekli aksiyonları almanıza ve satışları hızlıca kapatmanıza olanak tanır.  FieldBest fırsat yönetim modülü, CRM yazılımı ile satış hedeflerinize doğrudan ve kolayca ulaşmanıza yardımcı olur.

Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?

Şimdi Başla!