FINTECH

IT STRATEJİ DANIŞMANLIĞI

Evatro; güçlü IT tecrübesiyle BDDK Uyumlu bankacılık ve finans sistemleri çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile Bankalar, Sigorta Şirketleri, Fintechler (Finansal Teknoloji Şirketleri) ve InsureTechler (Sigorta Teknoloji Şirketleri) için teknoloji ve altyapı ihtiyaçlarını modern teknolojilerle karşılanmasını sağlar.

Kredi ve karar süreçleri, kredi risk yönetimi ve daha pek çok çözüm ile sunduğumuz referanslarımız ve tecrübelerimiz ile danışmanlık hizmeti sunarak işletmenizin konumunu güçlendirir.

ONLINE & MOBIL BANKACILIK

Evatro Online ve Mobil Bankacılık sistemi, Finansal Hesaplama Aracı, Uygulama Yöneticisi ve Çevrimiçi Bankacılık gibi geniş modül yelpazesi ile müşteri düzeyinden başlayarak tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.

Geniş müşteri ağına ve yüksek müşteri hacmine sahip büyük bankalar ve finans kurumları tarafından kullanılan Evatro Online ve Mobil Bankacılık sistemi; güvenli, hızlı ve verimli sistemi tümüyle sunar.

KREDİ YÖNETİM PLATFORMU

Evatro Kredi Yönetim Platformu ile, bankalar ve kredi veren alternatif kurumlar için kredi yönetim işlemlerini uçtan uca sunmak üzere geliştirilmiştir. Gelişmiş otomasyon, otomatik skorlama ve tamamen özelleştirilebilir yapı ile size en uygun çözümü sunarak karmaşıklığı azaltır, daha kolay ve kusursuz bir kredi yönetim deneyimi ve hızlı yatırım getirisi sağlar.

KARAR MOTORU & SKOR KARTLARI

Evatro karar motoru ve skor kartları; karar verme süreçlerinizi merkezi bir şekilde otomatikleştiren sistem ile finansal kararlarınızı veriye dayalı ölçümleyerek; iş süreçlerinizi bütüncül olarak iyileştirir,  maliyetleri azaltır, verimliliği ve karınızı artırır.

Karar motorunda segmente özel modeller ile daha doğru kararlara ulaşmanızı sağlayan sistem, kredi risk skorlama altyapısı ile skorlamaların hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?

Şimdi Başla!