HİZMETLER

Outsource (Dış Kaynak) Hizmetleri

Evatro, işletmenize bilişim teknolojilerini alanında nitelikli danışman kaynakları sağlar. Teknoloji projelerinizi esnek ve ölçeklenebilir hizmet olarak ihtiyaç duyulan tecrübe ile destekler ve süreçlerin kalitesini önemli ölçüde iyileştirmenize yardımcı olur.

Danışman Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun bilgi ve deneyime sahip adayları seçerek yazılım teknolojileri alanında projelerine destek oluyoruz. Müşterilerimiz yazılım danışmanı kaynaklarını bizden sağlayarak operasyonları daha verimli hale getiriyor ve sadece projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasına odaklanıyor.

Evatro danışmanlık hizmetleri ile yüksek nitelikli dış kaynak profesyonellerle modernize edilmiş sistemler sunarken, temel olmayan BT varlıklarına ve süreçlerine harcanan kaynakların optimizasyonunu, süreçleri optimizasyonunu ve yatırım getirisini maksimize ederek işletme BT hizmetlerinin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Ayrıca yazılım hizmetlerinin ve bütçelerinin şeffaflığının arttırılmasını ve bu sayede bilişim teknolojilerine yönelik stratejik kararlar alınmasına zemin hazırlanmasına yardımcı olur. Uygulama ve altyapı yönetimi ve operasyonel destek süreçlerinin riskini azaltabilecek çevik iş modelleri sunar.

Yönetilebilir Hizmetler

Evatro, işletmelerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda organizasyon yapısına uygun yazılım geliştirme, analiz, test ve operasyon hizmetlerinin tamamını veya bir kısmını yönetimini gerçekleştirir. Müşterilerimize performans göstergeleri belirlenmiş, çevik metodolojilerle işleyen anahtar teslim bir sistem sunuyoruz.

Dijital Dönüşüm ile yeni çağda ön sırada yerinizi alın

İşinizdeki zorlukları, kompleks ve rutin işleri iyileştirin. Dijital Dönüşüm ile en doğru teknoloji çözümlerinden faydalanın. İş verimliliğinizi, satışlarınızı, müşteri memnuniyetini arttırın, maliyetlerinizi düşürün.

Üretim Otomasyonu

Evatro üretim otomasyonu, tüm üretim işletmelerinde üretim yönetimine yönelik gerçekleşen bütün operasyonlarının dijital araçlar ile yönetimini sağlar.  Üretim sistemini hızlandıran akıllı üretim sistemi; verimliliğini artıran, kayıpları azaltan ve maliyetini düşüren ürettim otomasyonu; üretim planlama aşamasından sevkiyat aşamasına kadar olan tüm süreçlerde uçtan uca dijital yönetimi sağlar. Evatro üretim otomasyonu, sunduğu sürekli geri beslemeler ile de verimlilik artışını ve iyileştirilmiş süreçleri sunar.

Üretim Optimizasyonu

Üretiminizi anlık takip edin ve optimizasyonunu sağlayın.  Makine yatırımı gerçekleştirmeden, üretim ve verim artışı sağlayın, maliyetlerinizi düşürün.

Verimlilik Artışı

Kayıplarınızın kaynağını gerçek zamanlı ve otomatik veri toplama ile analiz edin. Aksamaları ve hız  kayıplarını ortadan kaldırın, verimliliğinizi arttırın. Copyright  Evatro Yazılım Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Endüstri 4.0 Uyumlu 

Üretim otomasyonu projeleriniz için ortak bir altyapı kurun. Sistemin tüm elemanları Evatro Üretim Otomasyonu ile entegre çalışsın.

Süreç İzleme

Verilerinizi gerçek zamanlı takip edin, anında aksiyon alın ve hızlı müdahale ile kayıpları en aza indirgeyin. Copyright  Evatro Yazılım Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Hedef  Yönetimi

Üretim sürecinde hedef ve operasyon yönetimini gerçekleştirin.  Tamamıyla ölçümlenebilir ve yönetilebilir sistem ile sonuç odaklı çalışın, verimliliği artırın. Copyright  Evatro Yazılım Bilişim Teknolojileri

Raporlama

Sistem üzerinden üretim ile ilgili tüm aksiyonlarınızı kontrol edin ve raporlayın.

Fabrikanızı Dijitalleştirin

Evatro, üretimde dijital dönüşüm süreci ve  Endüstri 4.0 ile birlikte başlayan dijitalleşme hizmetini; teknolojik, altyapısı oluşturulmuş ve işlevsel olarak modernize edilmiş olan üretim yönetim sistemini sunar.

MES/MOM sistemleri ile üretimde sahadan anlık olarak veri toplanmasını, üretim sürecinin anlık olarak izlenebilmesini, verilerin dijital ortamda toplanarak insan faktörünün minimuma indirilmesini ve doğruluğun artırılmasını, üretimdeki aksamaların ve kesintilerin tespit edilmesini, oluşabilecek sorunlar karşı uyarılar oluşturarak hızlı aksiyon alınmasını, bu sayede izlenebilir bir üretim tesisi oluşturularak gelişime açık alanların belirlenmesini, sahadaki verimliliğin etkin bir şekilde artırılmasını sağlar.

Satış Otomasyonu

Satış departmanlarının, satış faaliyetlerinin çoğunu otomatikleştiren bir yazılım platformu sunan Evatro Satış Otomasyonu; geliri artıran ve verimliliği oluşturan, en üst düzeye çıkaran, uygulayan ve otomatik hale getirmesini sağlayan teknolojiyi sunar.

Pazarlama Otomasyonu

Evatro Pazarlama Otomasyonu ile, çoklu senaryo alternatiflerine sahip kapsamlı kampanya akışlarını kolaylıkla oluşturmanızı ve yönetmenizi sağlar. Kullanımı kolay arayüzü ile tek bir panelden farklı kanallar üzerindeki tüm kampanyalarınızı oluşturup yönetmenize imkan tanır. Pazarlama otomasyonu sayesinde potansiyel müşterilerin nasıl bir etkileşim kurduğu, 360 derecelik bir açıyla görme imkanı elde edilir. Pazarlamacıların üretimlerini, segmentasyonlarını, liderlik puanlamalarını, müşteri yaşam döngüsü pazarlamacılığını, pazarlama ROI ölçümlerini hızlandırmalarına yardımcı olur.

Evatro Pazarlama Otomasyonu hizmeti; dijital bir ortamdaki pazarlama sürecini manuel durumdan modern yazılım yöntemine geçirerek otomatize eder, verimliliği maksimum düzeye çıkarır ve karınızı artırır.

Dijital Dönüşüm Yol Haritası

Evatro, işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerinde, işletmeye ve organizasyona özel olarak oluşturulan dijital dönüşüm yol haritası ile geleceği tasarlamanıza imkanı sunar. Dijital dönüşümü başarıyla gerçekleştirmek için uzman ekip, dijital iş yapmayı benimsemiş bir organizasyon yapısı ve  müşteriyi merkeze alan bir kültür sunan Evatro ile rekabet avantajı yakalamak için gerekli olan esnekliği sağlamak ve iş gücü kaybına karşı yeni önlemler almak da kolaylaşır. Gerçekleşen dijital dönüşüm ile birlikte verimlilikte, kalite düzeyinde ve hızda önemli düzeyde artış sağlanır.

Kurumsal Mobilite

Evatro Kurumsal Mobilite Hizmetleri ile, taleplere ve kurum politikalarına yönelik olarak tüm mobil cihazların uçtan uca tek merkezden yönetilmesi sağlanır. Üretkenliği ve güvenliği kapsamlı tek bir platformda; mobil cihaz yönetimi (MDM), mobil uygulama yönetimi (MAM), mobil içerik yönetimi (MCM), güvenli ağ geçidi ve kurumsal seviyedeki mobil uygulamalar ile artırılır. Desteklenen tüm akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer tüm mobil cihazlara görünürlük kazandırır. Ayrıca, yalnızca kurumun değil kullanıcıların kendilerine ait cihazlarının da yönetilmesine imkan tanıyarak güvenliği maksimum düzeye taşır.

90% OF CEOS BELIEVE THE DIGITAL ECONOMY WILL IMPACT THEIR INDUSTRY, BUT LESS THAN 15% ARE EXECUTING ON A DIGITAL STRATEGY.
MIT SLOAN AND CAPGEMINI

Profesyonel Hizmetler

Evatro, sunduğu Sistem Analizi, Yazılım Geliştirme, Test Otomasyonu, Proje Yönetimi, DevOps ve IT Strateji Danışmanlığı hizmetleri ile işletmenize yönelik en uygun çözümlerle dijital süreçlerde mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Sistem Analizi

 1. Geliştirmek istediğiniz sistemin tasarım, güvenlik, performans, kullanım kolaylığı, erişilebilirlik, SEO vb. alanlarda karşılaması gereken istekler nelerdir?
 2. Sizin ve kullanıcılarınızın yazılımda olmasını istediğiniz özellikler nelerdir?
 3. Sistem kullanıcılarının yetkilendirmesi ve rolleri nelerdir?

Bu sorular yazılım geliştirme sürecinden önce sağlıklı bir analiz süreci ile netleştirilmeli, hem yazılım mühendislerinin, hem de iş kullanıcılarının anlayacağı şekilde dokümante edilmelidir. Evatro uzman ekibi olarak, çok kapsamlı yazılım geliştirme ve analiz tecrübelerimiz ile sistemleri analiz ediyor, gerekli RFP, şartname, proje planı gibi dokümanları detaylı şekilde hazırlıyoruz.

Bu analiz sürecinde;

 • kullanıcı ihtiyaçlarının belirlenmesi,
 • iş gereksinimlerinin çıkarılması,
 • tüm iş akışlarının bu ihtiyaç ve gereksinimlere göre modellenmesi,
 • projenin çeşitli geliştirme fazlarına bölünmesi,
 • tasarım detaylarının belirlenmesi,
 • güvenlik ve performans şartlarının sağlanması

gibi işleri detaylandırıyor, proje planı, Teknik ve sistem şartnamesi, SOW, RFP vb dokumanları hazırlıyoruz.

Siz de yazılım geliştirme yol haritasının çıkarılacağı gereksinim analizi ihtiyacınız için bizimle hemen iletişime geçin

Yazılım Geliştirme

Evatro olarak hem Türkiye’de hem de San Francisco/ Silicon Vadisi ofisimizde yazılımla teknolojileri ile ilgili ARGE faaliyetlerinde bulunuyor, global trendleri yakından takip ediyoruz.

Müşterilerimize teknoloji, dijitalleşme ve yazılım geliştirme alanlarında hizmet verirken, derin sektör bilgisine sahip ekibimizle fark yaratan çözümler üretiyoruz.

Hem Türkiye’de hem de uluslararası pazarda da ilgi gören teknolojiler geliştiriyoruz.

 • Yapay zeka,
 • nesnelerin interneti,
 • büyük veri analizi,
 • CRM sistemleri (Fırsat yönetimi, kampanya yönetimi, müşteri sadakat uygulamaları)
 • güvenlik teknolojileri
 • mobil uygulamalar
 • üretim otomasyonları

alanlarında geliştirdiğimiz yazılım projelerini sıfırdan başlayarak anahtar teslim devreye alıyoruz. Sonrasında gözetim sürecini başlatarak, bakım, işletme ve güncelleme süreçlerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak yönetiyoruz.

Siz de yazılım geliştirme ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçin.

Test Otomasyonu

Evatro, test hizmetlerinde en iyi metodolojilerden faydalanarak, yazılım projelerinin sorunsuz devreye alınmasını sağlayan teknoloji danışmanlığı hizmeti verir. Yazılım geliştirme projelerinde her projenin özelliklerine uygun tasarlanan fonksiyonel, entegrasyon, sistem, kullanıcı kabul, otomasyon, performans ve kullanılabilirlik gibi farklı seviye ve tipteki testler aracılığıyla; yüksek kaliteli proje test yönetimi sağlar. Test projeleri proje gereksinimlerine ve zaman planlamasına bağlı olarak on-site veya remote gerçekleştirilir.

Yazılım Test Otomasyonu kısaca, önceden hazırlanmış scriptler doğrultusunda yazılım test tasarımlarının çalıştırılarak sonuçlarının raporlanması aktivitesidir. Böylelikle tekrarlanan ve manuel yürütülmesi operasyonel yük oluşturan testlerin verimliliği artırılır.

Yazılım test otomasyonu araçları ile tekrar eden test aktivitelerinin gerçekleştirilmesi verimlilik, etkinlik ve kalite artışının yanında operasyonel körlüğün azalması ve kişi bağımlılığının düşürülmesini sağlıyoruz.

Evatro olarak, test otomasyon ile ilgili önde gelen sistem ve altyapı sağlayıcılarından herhangi biri ile çalışabiliriz. Müşterilerimizin tercih ettiği tüm hazır sistemler üzerinde çalışabilir; gerektiğinde ticari ya da açık kaynaklı ayrımı gözetmeksizin “doğru” yaklaşımı önerebiliriz.

Proje Yönetimi

Proje yönetim süreçlerinizin tüm aşamalarını deneyimli uzman ekibiyle gerçekleştiren Evatro; Proje Başlangıcı, Analiz ve Tasarım, Geliştirme, Test, Sistem Kurulumu & Yaygınlaştırılması ve Proje Kapanışı başta olmak üzere projenin tüm süreçlerinde uçtan uca profesyonel bir hizmet sunar.

Proje devreye alındıktan sonraki süreçleri de detaylandırarak şeffaf bir şekilde sistemin uzun yıllar boyunca güncel kalarak çalışır halde olmasını proje planlarına dahil eder.

DevOps

Evatro DevOps araçları ve uygulamalarını kullanarak her büyüklükteki organizasyona yönelik endüstriyelleştirilmiş çevik yazılım çözümleri geliştirip, operasyon yönetimini uygular. Bu çözüm ile müşterilerine; tedarik, kullanıcı yönetimi ve erişim kontrolü, izleme, depolama, veri tabanı ve ağ için kod olarak kullanıma hazır altyapısı sağlar

IT Strateji Danışmanlığı

Evatro olarak iş ihtiyaçlarını doğru bir IT stratejisi ile karşılayan yol haritası ve aksiyon planı çıkarmak, bu aksiyonları iş ortağınız olarak geliştirmek için sizinle her aşamada birlikte çalışıyoruz.

İş süreçlerinin iyileştirilmesinden, teknoloji danışmanlığına, yazılım geliştirmeden bakım hizmetlerine kadar geniş kapsamlı yaklaşımımız ve dijital dönüşüm konusundaki engin deneyimimizle her ölçekte müşterilerimizin başarısına katkıda bulunuyoruz. Amerika San Francisco Silicon Vadisindeki ofisimiz, yüksek teknoloji üreten uluslararası iş ortaklarımız ile geniş uzmanlık ağımız ve kaynaklarımızdan yararlanarak size en doğru çözümleri en güncel teknolojilerle sunuyoruz.

Sektörünüzün süreçlerini en iyi anlayan ve en iyi sonuçlar için sistem yazılımları üreten bir IT danışmanı olarak size destek veriyoruz. Çeşitli sektörlere yönelik en iyi uygulama örneklerimizle IT stratejinizin başarıya ulaşması için çalışıyoruz.

Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?

Şimdi Başla!