VISUAL MERCHANDISING

Görsel tanıma teknolojileri ile ürünlerinizin raf-ürün
yerleşimlerini optimize edin!

Yapay Zeka ile Liderliği Yakalayın
Akıllı Raf Planlama ve Ürün Kategori Yönetimi
Otomatik Raf Fiyat Takibi
Akıllı Takım Performans Takibi
Promosyon ve Lansman Takibi
Mağaza içi Ürün Yerleşim Planlama
Hızlı ve Akıllı Mağaza Ziyaretleri
Akıllı ve Otomatik Planogram Uyum Raporlama
Otomatik Mağaza İçi Rekabet Takibi
Verimli ve Etkin Rut Planlama
EVATRO AI MERCHANDISING
Perakende için görsel zeka; market perakendecilerine ve tedarikçilerine saha operasyonlarını yürütme ve izleme şeklini kökten değiştirebilmeleri için görüntü tanıma tabanlı perakende uygulama ve izleme hizmetleri sunuyoruz.

Evatro’nun rekabetçi Zeka çözümü, her ürün ve hatta marka için kanala ve bölgeye göre eğilimleri ölçerek rekabetçi iç görüleri izler. Kar marjlarını iyileştirmek ve rafta kazanmak için saha uygulaması hakkında kuralcı öneriler sunar, CPG’lerin dinamik olarak piyasa eğilimlerini ortaya çıkarmasına ve performans açıklarını tespit edip düzeltmek için stratejileri ayarlamasına olanak tanır.

Evatro, CPG tedarikçilerinin rekabeti göz önünde bulundurarak doğru kararlar vermesini sağlamak ve rekabet ortamındaki karmaşık KPI’ları ölçmek için bütünsel bir perakende analitiği çözümü sunar. Yönetici gösterge tabloları ile yönetim ekipleri, tüm pazarın ilgili iç görülerinden beslenen alanın anlık görüntüsüne sahip olurlar.

Geliştirilen altyapı ile pazarlama kampanyalarına, rakiplere kıyasla raf ve paylaşımlara ve ülkeler, kanallar ve perakendeciler gibi çeşitli filtrelerde ürün fiyatı endekslemesine yönelik kullanıma hazır bir genel bakış edinilir.

Evatro yapay zekâ tabanlı görüntü tanıma platformu, perakende pazarının sorunlarını çözmeye odaklanan en performanslı ve sofistike görüntü tanıma teknolojileri etrafında oluşturulmuştur ve perakendeci ve tedarikçi şirketler için çığır açan bilgisayarla görme çözümlerini yönetir. Sahadaki perakende denetimlerinin ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve izlenmesi için kapsamlı bir çözüm seti ile, çeşitli kanallardan her türlü perakende raf görüntüsü otomatik olarak işlenir ve hızlı bir şekilde işletme yöneticilerinin aksiyon almaları sağlanır.

Evatro görüntü tanıma çözümleri, manuel veri toplama ve raporlama süreçlerini ortadan kaldırır, büyük veriler aracılığıyla zengin temel performans göstergelerini kümeleştirerek görselleştirir ve bir araya getirir.

Akıllı yapay zekâ çözümü sayesinde işletmeler sahadan alınan raf verileriyle alan planlamasının ve kategori yönetiminin etkin biçimde yönetilmesini sağlar, optimize edilmiş raf verilerini rekabette avantaj sağlamak için kullanır, satış verimliliğini arttırır ve operasyonel maliyetleri düşürür.

Evatro AI
4 kıtadaki müşterilerimiz için sunduğumuz AI çözümlerimiz kullanıcılara değer üretmeye devam ediyor

Makine Öğrenmesi

Geçmiş verileriniz gelecek iş modelinizi şekillendirsin. Müşteri davranışlarınızı önceden tahmin edin, işinizi kolayca büyütün.

Derin Öğrenme

En ileri Görsel Tanıma Teknolojileri ile raflardaki ürün yerleşimi ve kategorizasyonlarınızı optimize edin.

Veri Mühendisliği

Yeni müşteri kazanımlarınızı hızlandırmak, mevcut müşteri sadakatini artırmak için Veri Biliminden faydalanın.