OUTSOURCE HİZMETLER

Outsource (Dış Kaynak) Hizmetleri

Evatro, işletmenize bilişim teknolojilerini alanında nitelikli danışman kaynakları sağlar. Teknoloji projelerinizi esnek ve ölçeklenebilir hizmet olarak ihtiyaç duyulan tecrübe ile destekler ve süreçlerin kalitesini önemli ölçüde iyileştirmenize yardımcı olur.

Danışman Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun bilgi ve deneyime sahip adayları seçerek yazılım teknolojileri alanında projelerine destek oluyoruz. Müşterilerimiz yazılım danışmanı kaynaklarını bizden sağlayarak operasyonları daha verimli hale getiriyor ve sadece projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasına odaklanıyor.

Evatro danışmanlık hizmetleri ile yüksek nitelikli dış kaynak profesyonellerle modernize edilmiş sistemler sunarken, temel olmayan BT varlıklarına ve süreçlerine harcanan kaynakların optimizasyonunu, süreçlerin optimizasyonunu ve yatırım getirisini maksimize ederek işletme BT hizmetlerinin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Ayrıca yazılım hizmetlerinin ve bütçelerinin şeffaflığının arttırılmasına ve bu sayede bilişim teknolojilerine yönelik stratejik kararlar alınmasına ve zemin hazırlanmasına yardımcı olur. Uygulama ve altyapı yönetimi ve operasyonel destek süreçlerinin riskini azaltabilecek çevik iş modelleri sunar.

Yönetilebilir Hizmetler

Evatro, işletmelerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda organizasyon yapısına uygun yazılım geliştirme, analiz, test ve operasyon hizmetlerinin tamamının veya bir kısmının yönetimini gerçekleştirir. Müşterilerimize performans göstergeleri belirlenmiş, çevik metodolojilerle işleyen anahtar teslim bir sistem sunuyoruz.

Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?

Şimdi Başla!