SİBER GÜVENLİK

ZTNA TRANSIENTX

Sıfır güven ağ mimarisi (ZTNA) ile kurumsal sistemlere uzaktan güvenilir ve hızlı erişim sağlayın.

İşletmeler kurumsal kaynakları internete açmadan ZTNA TRANSIENTX ile, üçüncü parti kullanıcıları kurumsal ağlarına sokmadan hızlı ve güvenli bir şekilde sistemlerine erişimlerini sağlayabilirler. Kullanıma başlanıldığı andan itibaren üçüncü partilerin erişiminden kaynaklı ihlaller engellenir.

ZTNA TransientX, uygulama ağını kullanan sıfır güven ağ erişimi (ZTNA) çözümüdür. Mobil ve uzaktan erişime ihtiyaç duyan günümüzün dinamik iş ortamında; sıfır güven ağ mimarisi kurumsal yüksek değerli kritik kaynaklara erişen paydaşlara ve iştiraklere “sıfır güvenli” erişimi garanti eder.

Transient X, kullanıcının bilgisayarındaki uygulama ile ağdaki kaynak arasında kurulan tek kullanımlık bir bağlantıdır. Transient Access, kullanıcının sadece izin verilen uygulamalar ile kurumsal ağlardaki izin verilen kaynağa ulaşmasını sağlar. Kullanıcıları kurumdaki ağ erişiminden, uygulamaları da internetten izole eden sıfır güven ağ mimarisi; güvenliği ihlal edilmiş cihazların bile kurum ağında oluşturabileceği riskleri minimuma indirir.

WEB THREATS ERMES

Günümüzde kötü amaçlı e-postanın ötesinde; şirket içindeki birkaç kullanıcıyı hedefleyen ve kişiselleşen birkaç karmaşık saldırının kullanılmasını içeren kimlik avı saldırılarına karşı add-on çözüm sunan Ermes, şirket çalışanların internette gezinirken hedefli saldırılardan korumalarına yardımcı olur.

Tüm tarayıcılarda, IOS ve Android işletim sisteminde kullanılabilen Ermes, cihazları web tehditlerine karşı tamamen korur.

Üstün koruma sağlayan Ermes; çalışanların gizliliğine korur, korumayı her yerde etkinleştirme imkânı sunar, gezinti hızını 4 kata kadar hızlandırır, ağ cihazları üzerindeki yükü % 25 azaltır ve mevcut şirket sistemleriyle şeffaf bir şekilde etkileşim yaratır.

PC ve mobil cihazlardaki modern web tehditlerine AI tabanlı karşı koruma sağlayan Ermes, yapay zekâ sayesinde gerçek zamanlı istatistikler ile koruma güncellemelerini oluşturur. Ermes yer alan sistem cihazları ise, VPN’e gerek duymadan web trafiğini filtreler. Sistem cihazları analiz ve raporları yapay zekâ platformuna aktarırken, koruma güncellemeleri de cihazlara aktarılır.

Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?

Şimdi Başla!