PROFESYONEL HİZMETLER

Daha Fazla Bilgi Al

Profesyonel Hizmetler

Evatro, sunduğu Sistem Analizi, Yazılım Geliştirme, Test Otomasyonu, Proje Yönetimi, DevOps ve IT Strateji Danışmanlığı hizmetleri ile işletmenize yönelik en uygun çözümlerle dijital süreçlerde mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Sistem Analizi

 1. Geliştirmek istediğiniz sistemin tasarım, güvenlik, performans, kullanım kolaylığı, erişilebilirlik, SEO vb. alanlarda karşılaması gereken istekler nelerdir?
 2. Sizin ve kullanıcılarınızın yazılımda olmasını istediğiniz özellikler nelerdir?
 3. Sistem kullanıcılarının yetkilendirmesi ve rolleri nelerdir?

Bu sorular yazılım geliştirme sürecinden önce sağlıklı bir analiz süreci ile netleştirilmeli, hem yazılım mühendislerinin, hem de iş kullanıcılarının anlayacağı şekilde dokümante edilmelidir. Evatro uzman ekibi olarak, çok kapsamlı yazılım geliştirme ve analiz tecrübelerimiz ile sistemleri analiz ediyor, gerekli RFP, şartname, proje planı gibi dokümanları detaylı şekilde hazırlıyoruz.

Bu analiz sürecinde;

 • kullanıcı ihtiyaçlarının belirlenmesi,
 • iş gereksinimlerinin çıkarılması,
 • tüm iş akışlarının bu ihtiyaç ve gereksinimlere göre modellenmesi,
 • projenin çeşitli geliştirme fazlarına bölünmesi,
 • tasarım detaylarının belirlenmesi,
 • güvenlik ve performans şartlarının sağlanması

gibi işleri detaylandırıyor, proje planı, Teknik ve sistem şartnamesi, SOW, RFP vb dokumanları hazırlıyoruz.

Siz de yazılım geliştirme yol haritasının çıkarılacağı gereksinim analizi ihtiyacınız için bizimle hemen iletişime geçin

Yazılım Geliştirme

Evatro olarak hem Türkiye’de hem de San Francisco/ Silicon Vadisi ofisimizde yazılım teknolojileri ile ilgili AR-GE faaliyetlerinde bulunuyor, global trendleri yakından takip ediyoruz.

Müşterilerimize teknoloji, dijitalleşme ve yazılım geliştirme alanlarında hizmet verirken, derin sektör bilgisine sahip ekibimizle fark yaratan çözümler üretiyoruz.

Hem Türkiye’de hem de uluslararası pazarda ilgi gören teknolojiler geliştiriyoruz.

 • Yapay zeka,
 • nesnelerin interneti,
 • büyük veri analizi,
 • CRM sistemleri (Fırsat yönetimi, kampanya yönetimi, müşteri sadakat uygulamaları)
 • güvenlik teknolojileri
 • mobil uygulamalar
 • üretim otomasyonları

alanlarında geliştirdiğimiz yazılım projelerini sıfırdan başlayarak anahtar teslim devreye alıyoruz. Sonrasında gözetim sürecini başlatarak, bakım, işletme ve güncelleme süreçlerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak yönetiyoruz.

Siz de yazılım geliştirme ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçin.

Test Otomasyonu

Evatro, test hizmetlerinde en iyi metodolojilerden faydalanarak, yazılım projelerinin sorunsuz devreye alınmasını sağlayan teknoloji danışmanlığı hizmeti verir. Yazılım geliştirme projelerinde her projenin özelliklerine uygun tasarlanan fonksiyonel, entegrasyon, sistem, kullanıcı kabul, otomasyon, performans ve kullanılabilirlik gibi farklı seviye ve tipteki testler aracılığıyla; yüksek kaliteli proje test yönetimi sağlar. Test projeleri proje gereksinimlerine ve zaman planlamasına bağlı olarak on-site veya remote gerçekleştirilir.

Yazılım Test Otomasyonu kısaca, önceden hazırlanmış scriptler doğrultusunda yazılım test tasarımlarının çalıştırılarak sonuçlarının raporlanması aktivitesidir. Böylelikle tekrarlanan ve manuel yürütülmesi operasyonel yük oluşturan testlerin verimliliği artırılır.

Yazılım test otomasyonu araçları ile tekrar eden test aktivitelerinin gerçekleştirilmesi verimlilik, etkinlik ve kalite artışının yanında operasyonel körlüğün azalması ve kişi bağımlılığının düşürülmesini sağlıyoruz.

Evatro olarak, test otomasyon ile ilgili önde gelen sistem ve altyapı sağlayıcılarından herhangi biri ile çalışabiliriz. Müşterilerimizin tercih ettiği tüm hazır sistemler üzerinde çalışabilir; gerektiğinde ticari ya da açık kaynaklı ayrımı gözetmeksizin “doğru” yaklaşımı önerebiliriz.

Proje Yönetimi

Proje yönetim süreçlerinizin tüm aşamalarını deneyimli uzman ekibiyle gerçekleştiren Evatro; Proje Başlangıcı, Analiz ve Tasarım, Geliştirme, Test, Sistem Kurulumu & Yaygınlaştırılması ve Proje Kapanışı başta olmak üzere projenin tüm süreçlerinde uçtan uca profesyonel bir hizmet sunar.

Proje devreye alındıktan sonraki süreçleri de detaylandırarak şeffaf bir şekilde sistemin uzun yıllar boyunca güncel kalarak çalışır halde olmasını proje planlarına dahil eder.

DevOps

Evatro DevOps araçları ve uygulamalarını kullanarak her büyüklükteki organizasyona yönelik endüstriyelleştirilmiş çevik yazılım çözümleri geliştirip, operasyon yönetimini uygular. Bu çözüm ile müşterilerine; tedarik, kullanıcı yönetimi ve erişim kontrolü, izleme, depolama, veri tabanı ve ağ için kod olarak kullanıma hazır altyapısı sağlar.

IT Strateji Danışmanlığı

Evatro olarak iş ihtiyaçlarını doğru bir IT stratejisi ile karşılayan yol haritası ve aksiyon planı çıkarmak ve bu aksiyonları geliştirmek için iş ortağınız olarak her aşamada sizinle birlikte çalışıyoruz.

İş süreçlerinin iyileştirilmesinden, teknoloji danışmanlığına, yazılım geliştirmeden bakım hizmetlerine kadar geniş kapsamlı yaklaşımımız ve dijital dönüşüm konusundaki engin deneyimimizle her ölçekte müşterilerimizin başarısına katkıda bulunuyoruz. Amerika San Francisco Silicon Vadisindeki ofisimiz, yüksek teknoloji üreten uluslararası iş ortaklarımız ile geniş uzmanlık ağımız ve kaynaklarımızdan yararlanarak size en doğru çözümleri en güncel teknolojilerle sunuyoruz.

Sektörünüzün süreçlerini en iyi anlayan ve en iyi sonuçlar için sistem yazılımları üreten bir IT danışmanı olarak size destek veriyoruz. Çeşitli sektörlere yönelik en iyi uygulama örneklerimizle IT stratejinizin başarıya ulaşması için çalışıyoruz.

Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?

Şimdi Başla!