DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Daha Fazla Bilgi Al

Dijital Dönüşüm ile yeni çağda ön sırada yerinizi alın

İşinizdeki zorlukları, kompleks ve rutin işleri iyileştirin. Dijital Dönüşüm ile en doğru teknoloji çözümlerinden faydalanın. İş verimliliğinizi, satışlarınızı, müşteri memnuniyetini arttırın, maliyetlerinizi düşürün.

Üretim Otomasyonu

Evatro Üretim Otomasyonu, üretim işletmelerinde gerçekleşen bütün operasyonların dijital araçlar ile yönetimini sağlar.  Üretim sistemini hızlandıran Akıllı Üretim Sistemi; verimliliği arttırıp, kayıpları azaltıp ve maliyeti düşürerek; üretim planlama aşamasından sevkiyat aşamasına kadar olan tüm süreçlerde uçtan uca dijital yönetim sağlar. Evatro Üretim Otomasyonu, sunduğu sürekli geri beslemeler ile de verimlilik artışı ve iyileştirilmiş süreçleri sunar.

Üretim Optimizasyonu

Üretiminizi anlık takip edin ve optimizasyonunu sağlayın.  Makine yatırımı gerçekleştirmeden, üretim ve verim artışı sağlayın, maliyetlerinizi düşürün.

Verimlilik Artışı

Kayıplarınızın kaynağını gerçek zamanlı ve otomatik veri toplama ile analiz edin. Aksamaları ve hız  kayıplarını ortadan kaldırın, verimliliğinizi arttırın. Copyright  Evatro Yazılım Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Endüstri 4.0 Uyumlu 

Üretim otomasyonu projeleriniz için ortak bir altyapı kurun. Sistemin tüm elemanları Evatro Üretim Otomasyonu ile entegre çalışsın.

Süreç İzleme

Verilerinizi gerçek zamanlı takip edin, anında aksiyon alın ve hızlı müdahale ile kayıpları en aza indirgeyin. Copyright  Evatro Yazılım Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Hedef  Yönetimi

Üretim sürecinde hedef ve operasyon yönetimini gerçekleştirin.  Tamamıyla ölçümlenebilir ve yönetilebilir sistem ile sonuç odaklı çalışın, verimliliği artırın. Copyright  Evatro Yazılım Bilişim Teknolojileri

Raporlama

Sistem üzerinden üretim ile ilgili tüm aksiyonlarınızı kontrol edin ve raporlayın.

Fabrikanızı Dijitalleştirin

Evatro, üretimde dijital dönüşüm süreci ve  Endüstri 4.0 ile birlikte başlayan dijitalleşme hizmetini; teknolojik, altyapısı oluşturulmuş ve işlevsel olarak modernize edilmiş olan üretim yönetim sistemini sunar.

MES/MOM sistemleri ile üretimde sahadan anlık olarak veri toplanmasını, üretim sürecinin anlık olarak izlenebilmesini, verilerin dijital ortamda toplanarak insan faktörünün minimuma indirilmesini ve doğruluğun artırılmasını, üretimdeki aksamaların ve kesintilerin tespit edilmesini, oluşabilecek sorunlara karşı uyarılar oluşturarak hızlı aksiyon alınmasını, bu sayede izlenebilir bir üretim tesisi oluşturularak gelişime açık alanların belirlenmesini ve sahadaki verimliliğin etkin bir şekilde artırılmasını sağlar.

Satış Otomasyonu

Satış departmanlarının, satış faaliyetlerinin çoğunu otomatikleştiren bir yazılım platformu sunan Evatro Satış Otomasyonu; geliri artıran ve verimliliği oluşturan, en üst düzeye çıkaran, uygulayan ve otomatik hale getirmesini sağlayan teknolojiyi sunar.

Pazarlama Otomasyonu

Evatro Pazarlama Otomasyonu ile, çoklu senaryo alternatiflerine sahip kapsamlı kampanya akışlarını kolaylıkla oluşturmanızı ve yönetmenizi sağlar. Kullanımı kolay ara yüzü ile tek bir panelden farklı kanallar üzerindeki tüm kampanyalarınızı oluşturup yönetmenize imkan tanır. Pazarlama otomasyonu sayesinde potansiyel müşterilerin nasıl bir etkileşim kurduğunu, 360 derecelik bir açıyla görme imkanı elde edilir. Pazarlamacıların üretimlerini, segmentasyonlarını, liderlik puanlamalarını, müşteri yaşam döngüsü pazarlamacılığını, pazarlama ROI ölçümlerini hızlandırmalarına yardımcı olur.

Evatro Pazarlama Otomasyonu hizmeti; dijital bir ortamdaki pazarlama sürecini manuel durumdan modern yazılım yöntemine geçirerek otomatize eder, verimliliği maksimum düzeye çıkarır ve karınızı artırır.

Dijital Dönüşüm Yol Haritası

Evatro, işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerinde, işletmeye ve organizasyona özel olarak oluşturulan dijital dönüşüm yol haritası ile geleceği tasarlama imkanı sunar. Dijital dönüşümü başarıyla gerçekleştirmek için uzman ekip, dijital iş yapmayı benimsemiş bir organizasyon yapısı ve  müşteriyi merkeze alan bir kültür sunan Evatro ile rekabet avantajı yakalamak için gerekli olan esnekliği sağlamak ve iş gücü kaybına karşı yeni önlemler almak da kolaylaşır. Gerçekleşen dijital dönüşüm ile birlikte verimlilikte, kalite düzeyinde ve hızda önemli düzeyde artış sağlanır.

Kurumsal Mobilite

Evatro Kurumsal Mobilite Hizmetleri ile, taleplere ve kurum politikalarına yönelik olarak tüm mobil cihazların uçtan uca tek merkezden yönetilmesi sağlanır. Üretkenliği ve güvenliği kapsamlı tek bir platformda; mobil cihaz yönetimi (MDM), mobil uygulama yönetimi (MAM), mobil içerik yönetimi (MCM), güvenli ağ geçidi ve kurumsal seviyedeki mobil uygulamalar ile artırılır. Desteklenen tüm akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer tüm mobil cihazlara görünürlük kazandırır. Ayrıca, yalnızca kurumun değil kullanıcıların kendilerine ait cihazlarının da yönetilmesine imkan tanıyarak güvenliği maksimum düzeye taşır.

90% OF CEOS BELIEVE THE DIGITAL ECONOMY WILL IMPACT THEIR INDUSTRY, BUT LESS THAN 15% ARE EXECUTING ON A DIGITAL STRATEGY.
MIT SLOAN AND CAPGEMINI

Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?

Şimdi Başla!