SAHA VE EKİP YÖNETİMİ

Doğru kaynakları, doğru zamanda, doğru envanterle müşterilere gönderin.
İlk ziyarette sorunları çözün.

Yapay Zeka ile Fark Yaratın
Akıllı İş Yönetimi (Schedule&Dispatch)
Proaktif Bakım Hizmeti
Periyodik Bakım Hizmet Yönetimi
Optimize Kaynak ve Envanter Yönetimi
İlk Seferde Yüksek İş Tamamlanma Oranı
Doğru İşe Doğru Teknisyen Atama
Verimli İş Gücü Kapasite Planlama
Yedek Parça Optimizasyonu
Uzaktan Akıllı Problem Tespiti ve Çözümü
EVATRO AI SAHA VE EKİP YÖNETİMİ
Evatro’nun “Saha ve Ekip Yönetimi” için geliştirdiği güçlü otomatik makine öğrenmesi motoru ile makine öğrenmesi modellerinizi hızlıca oluşturmanız, yapay zekanın gücünden en kısa sürede yararlanmanız sağlanır. Böylece doğru zamanda doğru çalışanınızı doğru müşteriye yönlendirirsiniz.

Evatro’nun geliştirdiği otomatik makine öğrenmesi motoru (AutoML Engine), makine öğrenmesi modellerinizi herhangi bir derin teknik bilgi ihtiyacı olmadan hızlıca oluşturmanızı sağlar. Sizin için otomatik olarak verinizi analiz eder, sınıflandırma ya da lineer regresyon gibi algoritmalardan hangilerinin en uygunu olduğunu tespit eder ve modelinizi buna göre oluşturur. Böylece sahadaki iş süreçlerinizde yapay zekanın gücünden çok hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Makine öğrenmesi modellerinden yararlanarak satışlara ve servis süreçlerinize yön verirsiniz. Firmanıza ait veri havuzundan yola çıkarak doğru politikaları belirleyebilmenizi ve iş gücünüzü en verimli şekilde planlamanızı sağlar.

Yapay Zekanın kişiselleştirilmiş teklifleri ile müşteri deneyimi ve satışlarınızı artırırsınız. Müşterilerinize doğru zamanda doğru ürünü ya da kampanyayı önerebilir, doğru servis veya satış ekibi üyesini yönlendirebilirsiniz. Ayrıca, müşterilerinize teknik servis hizmeti verdiğiniz senaryolarda, doğru zamanda ya da proaktif olarak en doğru elemanınızı, en doğru parçalar ve envanter ile en kısa zamanda sorunu çözecek şekilde planlamalarınızı yapabilirsiniz.

Evatro AI
4 kıtadaki müşterilerimiz için sunduğumuz AI çözümlerimiz kullanıcılara değer üretmeye devam ediyor

Makine Öğrenmesi

Geçmiş verileriniz gelecek iş modelinizi şekillendirsin. Müşteri davranışlarını önceden tahmin edin, işinizi kolayca büyütün.

Derin Öğrenme

En ileri Görsel Tanıma Teknolojileri ile raflardaki ürün yerleşimi ve kategorizasyonlarınızı optimize edin.

Veri Mühendisliği

Yeni müşteri kazanımlarınızı hızlandırmak, mevcut müşteri sadakatini artırmak için Veri Biliminden faydalanın.