PERAKENDE SEKTÖRÜNDE YAPAY ZEKA ÇÖZÜMLERİ

Müşteri özelinde akıllı kampanyalar ve fiyatlamalarla rekabette öne geçin!

Yapay zeka ile işinizi daha hızlı ve kolay büyütün
Müşteri Özelinde Akıllı Fiyatlama
Kampanya Tasarlama ve Uygulama
Kişiselleştirilmiş Kampanyalar
Kişiselleştirilmiş Banner ve Anket Yönetimi
Kampanya Başarı Ölçümleme
Müşteri Kazanım ve Kayıp Tahmin Modeli
Ürün Alma Eğilim Modeli
Müşteri Segmentasyonu
Mağaza Bazlı Satış Tahmin Modeli
Mağaza Verimlilik Analizi
Kişiye Özel Dijital İnsert
Akıllı Raporlama
EVATRO AI PERAKENDE
Daha Akıllı Satış; Evatro Yapay zekâ çözümü sayesinde, işletmeler satış noktalarındaki müşteri yolculuğunu anlayarak ve öngörerek daha akıllı ve daha kârlı kararlar verebilir.

Yapay Zekâ, perakende sektörünü dönüştürüyor. Üst düzey veri ve ziyaretçi analiz sistemleri sayesinde şirketler artık her şubede satışları, pazarlama verimliliğini ve geliri artırmaya yardımcı olan veri odaklı kararlar alabiliyor. Yapay Zekânın yardımı olmadan bunların hiçbiri mümkün olamazdı. Perakendede yapay zekâ, işletmeleri perakende operasyonlarını iyileştirmek ve yeni iş fırsatları bulmak için gelişmiş verilerden yararlanma konusunda güçlendirmektedir.

Evatro’nun yapay zekâ tabanlı çözümleri, perakendecilerin işletmelerini daha akıllı bir şekilde yürütmelerine yardımcı olur ve müşterilerinin alışveriş trafiğinin yanı sıra gelecekteki davranışlarını da izlemelerine olanak tanır. Bir işletmenin yapay zekâ yetenekleri geliştikçe, operasyonel çevikliği artar, kaliteyi ve karar verme hızını artırabilecek yeni iş modelleri ortaya çıkar. Bu aynı zamanda, alışveriş trafiğinin daha büyük bir kısmını gelire dönüştüren ve mevcut müşteri kayıplarını en aza indiren müşteri deneyimleri sunmanın yolunu da açar.

Evatro yapay zekâ tabanlı perakende çözümü herhangi bir gruptaki ürünleri tanımlar ve müşterilerini geçmiş alışverişlerine bağlı olarak en doğru biçimde ayrıştırarak ve onları alışveriş anında tanıyarak müşterinin ihtiyacına karşılık gelen bir ürünün marka ve modelini en doğru fiyata önerir.

Geliştirilen akıllı model, işletmelerin ürünleri için müşterilerine özel fiyat belirlemelerine ve müşterilerinin rakip markalara gitmelerini engelleyecek fiyatlandırma stratejileri geliştirmelerine yardımcı olur. Sistem bunu yapmak için diğer ürünler, promosyon faaliyetleri, satış rakamları ve ek veriler hakkında bilgi toplar. Bu sayede işletmeler kendi markaları için müşterilerine en iyi teklifleri sunabilir, yeni müşteriler kazanabilir ve böylece satışlarını arttırabilir.

Evatro AI
4 kıtadaki müşterilerimiz için sunduğumuz AI çözümlerimiz kullanıcılara değer üretmeye devam ediyor

Makine Öğrenmesi

Geçmiş verileriniz gelecek iş modelinizi şekillendirsin. Müşteri davranışlarını önceden tahmin edin, işinizi kolayca büyütün.

Derin Öğrenme

En ileri Görsel Tanıma Teknolojileri ile raflardaki ürün yerleşimi ve kategorizasyonları optimize edin.

Veri Mühendisliği

Yeni müşteri kazanımlarınızı hızlandırmak, mevcut müşteri sadakatini artırmak için Veri Biliminden faydalanın.